Benátská noc 2008: Malá Skála, 24.-26.7.2008

2. září 2008 v 13:02 | Monsterfuck |  Reporty
Úvodní kecy si dnes odbudeme pouze informací o tom, že letošní Benátská noc byla v pořadí již celkem 16. a jako vždy se uskutečnila na Malé Skále. Areál se oproti minulým ročníkům mírně změnil. Především třetí pódium nám nějak nakynulo, díky čemuž se jeho zvuk "mlátil" se zvukem ze stanu (občas se k tomu mlácení přidal i přehulený zvuk z hlavního pódia, např. na Divokého Billa - ten byl slyšet až na konci areálu a nešlo se před ním schovat).

Pátek:


Co člověka udeřilo hned po vystoupení z vlaku, bylo děsné vedro (na můj vkus). Dlouho jsem nečekal a běžel jsem se schovat do chládku do stanu, kde od dvou hodin začínali Kryptor. Kapela předvedla kvalitní thrash metalový nářez. Na rozjezd hodně dobré, zvláště ta 20 let stará black metalová vykopávka byla vážně libová.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pazzy Pazzy | 2. září 2008 v 14:41

Walda & Gang je snad nejodpornější "hudební" slátanina, kterou jsem kdy slyšel. Prostě zbohatlíci, co nemaj do čeho vrážet prachy, tak to sypou do kapely. Ještě k tomu musej hrát "šlehy" od starýho komouše. Jejich výplody mě až uraží a nasíraj, je to snad kapela, kterou nesnáším ze všech nejvíc a jejich vystoupení by mi zkazilo celej fesťák. O to víc, kdybych viděl, jak jim lidi žerou z ruky ty navoněný sračky, kterejma je krměj.

2 Mr.Antidisco Mr.Antidisco | Web | 2. září 2008 v 20:54

ted newim kdy tam meli bejt Elektrick Mann-na ty sem chtel apak myslim este DEBUSTROL-skoda ze sem nebyl v tu dobu doma chteli sme tam vyrazit no nic....:(((((dobrej clanek du to docist cely:)

3 kemi kemi | 2. září 2008 v 23:12

Potěšilo mě, že jsi  chodil přesně po stejných kapelách jako já, kvůli nim jsem na Ben. noc jela a ráno jsem odfrčela prvním vlakem domů, protože v sobotu a v neděli už tam pro mě nebylo nic k poslouchání.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama