Bubeník Deftones o novém albu

5. srpna 2008 v 16:55 | KoRnouT |  Music News
Deftones vlezli do kalifornského studia v dubnu letošního roku s producentem Terrym Datem (Southgarden, Pantera) a Scottem Olsonem (Unearth), aby zde natočili své již šesté album s názvem "Eros". Album by se mělo dostat na pulty obchodů před koncem roku. Bubeník této pětice hudebníků ze Sacramenta, Abe Cunningham, o chystané desce hovoří takto: "Právě jsme dokončili natáčení tady v Sacramentu a začátkem září se přesuneme do Seattlu k Terrymu, kde vychytáme poslední mouchy a dáme tak albu konečnou tvář. Všichni jsme moc napjatí, jak si deska povede, a nemůžeme se dočkat, až se s ní budeme moci podělit!"

Deftones jsou hlavní tahák festivalu KUPD - End of Summer Scorcher, který odstartuje 20. září v Peorie (Arizona). Dále zde vystoupí například Alice in Chains. Takže pokud nemáte na konci září co dělat, stačí si objednat lupen na tickets.com a vyrazit za pořádným hudebním zážitkem.

Po vydání posledního alba "Saturday Night Wrist" v listopadu 2006 se objevily spekulace, že se skupina rozpadá. Zpěvák Chino Moreno říká: "Je pravda, že jsme měli menší krizi, ale naše vztahy jsou teď lepší než kdy jindy. Výsledkem je toto album, doufám, že bude mít u našich fanoušků úspěch."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama