Červen 2008

Machine Head a jejich "Halo"

2. června 2008 v 21:15 | Corey(8) |  Music News
Když už jsme to dnes s těmi videi tak hezky načali, tak v tom můžeme na večír hezky navázat a pošmáknout si na novince od Machine Head, která byla natočena k songu "Halo", jenž pochází z velice úspěšné desky "The Blackening" z minulého roku. O natáčení videoklipu jsem vás onehdá informoval, takže pro podrobnější informace prolistujte starší novinky. Teď už zbývá popřát jenom příjemné sledování:


Cavalera Conspiracy na Pinkpop Festivalu 2008

2. června 2008 v 19:40 | Corey(8) |  Music News
Letošní festivalovou sezónu o víkendu pořádně nakopnul holandský Pinkpop Festival 2008, na kterém nechyběli ani bratři Cavalerové se svým projektem Cavalera Conspiracy, které na pódiu doplnili kytarista Marc Rizzo (Soulfly) a baskytarista Johny Chow (Fireball, Ministry), jenž nahradil Joe Duplantiera, vykonávajícího své povinnosti u nahrávání nové desky se svou kmenovovou kapelou Gojira. Chow odehraje všechny koncerty na plánované evropské štaci, takže jej uvidíme i v Liberci a v Bratislavě. Pokud chcete vidět, jak to na Pinkpopu letos vypadalo, můžete tak učinit zde:

"Must Kill":


"Sanctuary":


Na zmiňovaném festivalu nemohla samozřejmě chybět ani Metallica. Pokud patříte mezi fanoušky této metalové legendy, můžete si její počínání prohlédnout zde!

Scars on Broadway v Evropě

1. června 2008 v 13:01 | Speedy |  Music News
Scars on Broadway, nová kapela členů kapely System of a Down, kytaristy Darona Malakiana a bubeníka Johna Dolmayana, zveřejnila čtyři evropské kluby, které hodlá navštívit v červenci. Celé evropské mini turné má už tuto podobu:

27. června - Luxor - Cologne, GER
28. června - Kato - Berlín, GER
3. července - La Maroquinerie - Paříž, FRA
4. července - Underworld - Londýn, UK
29. srpna - Rock En Seine - Paříž, FRA
31. srpna - Area4 Festival - Lüdinghausen, GER

Server Ultimate-Guitar.com uploadnul cover nového CD kapely. Cover můžete zhlédnout zde!

Scars on Broadway nedávno podepsali smlouvu s vydavatelstvím Interscope Records a nové album kapely by mělo vyjít 29. července.

KoRn se vrací do studia

1. června 2008 v 12:46 | Speedy |  Music News
Kapela KoRn si naplánovala, že v listopadu vstoupí do studia s producentem Rossem Robinsonem, který stojí za prvním albem této skupiny z roku 1994 a druhým albem z roku 1996 nazvaným "Life Is Peachy", a začne s nahráváním nového alba, které by mělo vyjít začátkem roku 2009.

Nové 26 minutové audio interview s frontmanem Jonathanem Davisem, ve kterém mluví o plánech při nahrávání, o své touze případně hrát znovu s kytaristou Brianem "Head" Welchem, jak už nechce znovu sdílet stage s bubeníkem Davidem Silveriou, o vývoji svého prvního sólo alba a o své budoucí spolupráci s Cliffem Barkem, je ke stáhnutí zde.

Jak už jsme vás nedávno informovali Davis řekl: "Head se zatím nechce vrátit. Kurevsky mi chybí, ale nemyslím si, že je připraven na návrat. Drogy jsou všude a myslím si, že není připraven být znovu v jejich okolí. Myslím, že by mu mohl pomoct Fieldy, protože je to také křesťan, žije usedle a má se fajn. Teď David, nevím, co se stane. Ale myslím si, že s hudbou skončil, už to není jeho vášeň. Je to na hovno, ale hej, má právo, být šťastný, ne? Jsme velmi spokojení s Rayem Luzierem [současný bubeník KoRn]. Pokaždé, když ho vidím, má v ruce magazín pro bubeníky nebo paličky. Možná s námi jednoho dne uvidíte na pódiu i Heada, doufám."