Sicmaggot hitparáda 6. kolo

13. května 2008 v 18:46 | FieldyX |  Hitparáda
Tak jsem zpět, hitparáda se nám zpozdila z blíže nespecifikovaných důvodů, ale nyní je zpět a pokračuje svým šestým kolem. Tak tedy do toho.

---- Postupující ----
1. Tak na prvním místě se nám nemění vůbec nic. 60 hlasů obdrželi Bullet for My Valentine, a to řadí jejich song "Scream Aim Fire" na první místo, mám pocit, že už to musí všechny docela nudit, ale kecat vám do toho nebudu.
- Bullet for My Valentine - Scream Aim Fire - ZDE - 6.kolo

2. Na druhém místě také nenastala žádná změna, s obrovským náskokem se na stříbře umístily Slipknot s klipem "Left Behind". Obdrželi 58 hlasů, tudíž jen těsně nedokázali porazit permanentního vítěze naší hitparády.
- Slipknot - Left Behind - ZDE - 3. kolo

3. Apocalyptica s Coreym Taylorem se v hitparádě drží nějaký ten pátek, ovšem stále ve stínu klipů, o kterých před chvílí byla řeč. Klip "I'm Not Jesus" dostal 20 hlasů, což ho řadí na třetí místo.
- Apocalyptica ft. Corey Taylor - I'm Not Jesus - ZDE - 4.kolo

4. Klip "Ressurection" obdržel 19 hlasů, což Chimairu řadí těsně pod "bednu".
- Chimaira - Resurrection - ZDE - 5. kolo

5. Na pátém místě se objevili In Flames, kteří se svým klipem "The Mirror's Truth" brouzdí naší hitparádou od prvního kola. Nejspíš se ne nadarmo říká, že tichá voda břehy mele.
- In Flames - The Mirror's Truth - ZDE - 6. kolo

6. Cavalera Conspiracy dokázali postoupit poměrně bezproblémově, neboť kapely umístněné za nimi, měly, dá se říci, obrovský odstup. Klip "Sanctuary" obdržel 9 hlasů, což není moc, ale na postup to stačí.
- Cavalera Conspiracy - Sanctuary - ZDE - 4.kolo

---- Nasazeni do 6. kola ----
7. Disturbed sice měli v minulém kole klip "Stricken", ale jelikož už spatřil světlo světa mnohem aktualnější klip od této bandy tak jim dáme jěště jednu šanci a nasazujeme klip "Inside the Fire".
- Disturbed - Inside the Fire - ZDE -

8. "Clouds Over California", toť název nejnovějšího klip v podaní DevilDriver, a jelikož jejich poslední účast v naší hitparádě nebyla bez povšimnutí, mají naději uspět i s tímto klipem, který je jednou z nejlepších skladeb, kterou kdy DevilDriver vytvořili.
- DevilDriver - Clouds Over California - ZDE -

9. Dalšími nasazenými jsou All Shall Perish, kteří se s ničím nepářou, v klipu "Eradication" se o tom můžete přesvědčit sami.
- All Shall Perish - Eradication - ZDE -

10. Poslední v hledáčku jsou Atari Terror, jedná se o český crossover, který je na zdejší poměry, řekl bych na úplně jiné úrovni než jákakoliv tuzemská kapela. Klip "Attention!" pochází z debutového alba, které se snad ještě nesetkalo s kritikou.
- Atari Terror - Attention! - ZDE -

---- Nepostupující ----
Mezi nepostupujícími jsou zařazeny velmi zvučná jména, u kterých je velmi zaražejicí, že si nezískala více hlasů. Na sedmém místě skončili Ill Niño se čtyřmi hlasy, hned za nimi se umístlili Disturbed, kteří dostali hlasy dva. Linkin Park obdrželi pouze jeden hlas, což napovídá o tom, jak momentalně letí, ovšem uplně nejhůř dopadli Nightwish, kteří nezískali ani jeden jediný hlas.

Ještě jednou se omlouvám všem, kteří hitparádu sledují a hlasují pro své oblíbence, doufám, že už se to nikdy nebude opakovat.

Hlasovaní bude ukončeno 27. května.

Hlasovat pro vaši oblíbenou kapelu můžete ZDE!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 prdelwody prdelwody | 13. května 2008 v 22:21 | Reagovat

All Shall Perish!!!!!!!!!!!!!!!!

2 prdelwody prdelwody | 13. května 2008 v 22:22 | Reagovat

Slipknot!!!!!!!!!!!!

3 M.Y.R.a M.Y.R.a | 14. května 2008 v 11:37 | Reagovat

Tak to je hodne tezky..CC, KnoT, DD - tak ja dam CC

4 Reed Reed | 17. května 2008 v 21:51 | Reagovat

disturbed 4ewa

5 Flozik Flozik | 17. května 2008 v 22:18 | Reagovat

Tak nasazeni Atari Terror me dost prekvapilo. Ted uz nezbejva nez pro ne hlasovat, protoze to je fakt povedenej a vtipnej klip :-D

6 Robinson Robinson | 18. května 2008 v 21:36 | Reagovat

tak teda CC

7 Pazzy Pazzy | 19. května 2008 v 15:23 | Reagovat

Jsem zvědavej jak bude vypadat hlasování v hitparádě o prázdninách. Jestli bude taky tolik hlasů :) . To totiž ti, kteří hlasujou v různejch počítačovejch učebnách pod různou IP budou mít útlum a bude to to trošku objektivnejší. Jinak stále CHIMAIRA :)

8 Konys Konys | 19. května 2008 v 18:36 | Reagovat

Tak muj hlas dostal Dabluv Sofer, ale Attari terror je taky pekny narez :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama