close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Listopad 2007

Machine Head - Aesthetics of Hate (live)

30. listopadu 2007 v 22:48 | Corey(8) |  Videa
Letošní Download Festival byl plný mladých kapel, které se zde snažily ukázat, že právě jim patří budoucnost a že to jsou právě ony, kdo mají ta nejlepší a nejvíc energická živá vystoupení. Je tak docela paradoxní, že všechny tyto mladé hvězdy naprosto zadupali do země "staříci" z Machine Head, kteří jenom potvrdili, že jejich živá vystoupení jsou opravdu speciální, a předvedli - na čemž se shodli i návštěvníci festivalového fóra - rozhodně nejlepší výkon celého letošního Downloadu. Pokud chcete vidět, jak takové peklo vypadá, stačí si stáhnout video písně "Aesthetics of Hate" a nerušeně si nechat rozkopat zadek!

MH

Album: The Blackening
Rok: 2007
Styl: groove / thrash metal
Zdroj videa: DVD
Formát: XViD (692x388)
Velikost: 75 MB
SICMAGGOT INDEX: 9/10
DOWNLOAD

Frost si zlomil nohu

30. listopadu 2007 v 22:17 | Corey(8) |  Music News
Norská black metalová legenda Satyricon zveřejnila na svých oficiálních stránkách následující zprávu:

"S hlubokou lítostí vám oznamujeme, že si náš bubeník Frost včera ráno zlomil nohu. Kvůli tomu jsme nuceni zrušit naše vystoupení na festivalu Arnhem Metal Meeting (1. prosince v Holandsku). Byla to nepříjemná nehoda, kdy jednoduše uklouzl na ledu, který byl pokryt sněhem, dopadl na zem se zkroucenou nohou a zlomil si ji. To byla samozřejmě velmi špatná zpráva pro naše naplánované vystoupení na Arnhem Metal Meetingu. Nicméně, Frost v roce 2003 odehrál na evropském turné se zlomenou nohou 10 koncertů v řadě, takže jsme doufali, že by tento jeden zvládl. Doktoři včera řekli, že si jej v nemocnici ponechají přes noc na pozorování, takže jsme se rozhodli, že konečné rozhodnutí o jeho případném vystoupení uděláme až dnes. Bohužel jsme se však dnes dověděli, že jeho zlomenina je tak komplikovaná, že bude hospitalizován po dobu jednoho týdne, možná dvou. Užijte si festival a přejte s námi Frostovi rychlé uzdravení!"

Satyricon v současné době připravují materiál pro nástupce úspěšné desky "Now, Diabolical" z roku 2006. Deska by měla vyjít koncem příštího roku u Roadrunner Records.

Dark Funeral vydali nové DVD

28. listopadu 2007 v 15:58 | Corey(8) |  Music News
Švédští black metalisté Dark Funeral vylétli ve své domovině se svým novým DVD, nazvaným "Attera Orbis Terrarum - Part 1", na 5. místo žebříčku prodejnosti nových DVD! Dvoj-disk, který vychází u Regain Records, obsahuje tři kompletní profesionálně natočené koncerty, unikátní bonusový materiál a videoklip k songu "Atrum Regina". Hlavní mozek skupiny, Lord Ahriman, se k DVD vyjádřil následovně: "Kromě toho, že na DVD umístíme tři profesionálně natočené koncerty, jsme chtěli, aby navíc sloužilo i jako jakási historická dokumentace naší kariéry s unikátním a nikdy nezveřejněným materiálem. Toto je teprve první ze dvou DVD, která vydáme v průběhu koncertování na podporu alba 'Attera Totus Sanctus'. První DVD se koncentruje na evropské koncerty, to druhé na ty americké."

Na trailer k "Attera Orbis Terrarum - Part 1" se můžete podívat zde!

Další album Killswitch Engage pravděpodobně až v roce 2009

27. listopadu 2007 v 19:49 | Speedy |  Music News
Další album Killswitch Engage vyjde pravděpodobně až v roce 2009. V rozhovoru pro Billboard.com to oznámil bassista skupiny Mike D'Antonio: "Zvažujeme, že nové album začneme nahrávat, až na konci příštího roku." Dále také řekl: "Nepřestaneme koncertovat na podporu poslední desky ('As Daylight Dies') aspoň do konce dubna a já vím, že se pravděpodobně zúčastníme všech festivalů v červnu a červenci. Potom věřím, že se začneme bavit o nahrávávní nové desky."

Killswitch Engage v roce 2004 vydali album "The End of Heartache", které bylo nedávno oceněno jako "zlaté". "Vždy jsme byli jedna z těch kapel, která pomalu, ale neustále prodávala, ne jako někteří popoví umělci, kteří prodali milión jako nic," dodal D'Antonio.

Na vystoupení z Download Festivalu, který proběhl v červnu tohoto roku se můžete podívat zde!

Deathstars pracují na třetí desce

25. listopadu 2007 v 17:39 | Corey(8) |  Music News
Švédští industriální metalisté Deathstars 29. října tohoto roku vstoupili do Metrosonic Recording Studios v New Yorku, aby zde nahráli svou třetí řadovou desku, která by měla vyjít na jaře příštího roku u vydavatelství Nuclear Blast Records. Skupina dodává: "Nahrávání bude pokračovat skrz listopad a prosinec, mixování pak proběhne v lednu, takže se připravte na pořádný death-nářez v roce 2008!"

Na video z nahrávání se můžete podívat zde! Deathstars byli oceněni jako nejlepší nováčci na letošních Metal Hammer Golden Gods Awards, které byly předávány 11. června v Anglii. Zatím poslední deska, nazvaná "Termination Bliss", debutovala na německém trhu v lednu roku 2006 na 87. pozici.

As I Lay Dying potvrdili svou účast na Wacken Open Air

24. listopadu 2007 v 16:07 | Speedy |  Music News
Kapela ze San Diega, která nese název As I Lay Dying, byla potvrzena pro nadcházející ročník německého festivalu Wacken Open Air, který je naplánovaný na 31. července a bude trvat až do 2. srpna příštího roku. Dosud potvrzené kapely jsou následující:

As I Lay Dying, At the Gates, Avantasia, Axxis, Carcass, Children of Bodom, Crematory, Destructor, Dream of an Opium Eater, Excrementory Grindfuckers, Hatebreed, Iron Maiden, Kamelot, Killswitch Engage, Kreator, Krypteria, Lord Belial, Obituary, Sabaton, Saltatio Mortis, Sonata Arctica, The Bones

Black Metal Xmas

22. listopadu 2007 v 20:04 | Corey(8) |  Music News
revolver
Obálky metalového magazínu Revolver nemají opravdu mezi ostatními rockovými plátky konkurenci, což potvrzuje i aktuální vánoční číslo, kde se na přebalu sešli Nergal (zpěv/kytara - Behemoth), Shagrath (zpěv - Dimmu Borgir) a Dani Filth (zpěv - Cradle of Filth), kteří navodí tu správnou atmosféru letnoších "Black Metal Xmas", jak magazín svátky klidu, míru a utrácení nekřesťanských peněz trefně nazval. Toto číslo zaútočí na americké obchody 27. listopadu a obsahuje rozhovory s metalovými legendami, které hovoří, jak jinak, o svých vánočních příhodách a zážitcích. Obálku v celé její kráse najdete zde! A na závěr krátké vyjádření Nergala: "Kdyby mi někdo řekl, že Behemoth bude na obálce největšího amerického metalového magazínu, určitě bych se mu vysmál, ale vypadá to, že všechno to obrovské úsilí, které jsme v posledních letech do skupiny na americkém trhu vložili, neocenili pouze fanoušci a tisk, ale i mainstreamová média. Toto číslo je prostě neuvěřitelné! Všechno je to o tom, přinést zlo a nebezpečí znovu do tohoto hudebního stylu. Vsadím se, že to budete milovat!"

Trivium - Becoming the Dragon

22. listopadu 2007 v 19:31 | Corey(8) |  Videa
Trivium po naprosto hrozných klipech k písním "The Rising" a "To the Rats" konečně trochu zabrali a na nový kousek k songu "Becoming the Dragon" (všechny zmíněné songy pochází z desky "The Crusade") už jde i solidně koukat. Avšak stále u mne převládá podivný pocit, že v celkovém součtu má stereotypnější a nudnější klipy v metalovém světě jen málokdo. "Becoming the Dragon" patří ale rozhodně k tomu lepšímu ve videografii Trivium, takže stahujte!


Album: The Crusade
Rok: 2006
Styl: metalcore / thrash Metal
Zdroj videa: TV (MTV2 US)
Formát: XViD (720x544)
Velikost: 82 MB
SICMAGGOT INDEX: 6/10
DOWNLOAD

System of a Down na MTV icon

19. listopadu 2007 v 17:08 | Stricekfido |  Music News
Hudební televize MTV uveřejnila informaci, že v jejím pořadu vystoupí kapela System of a Down. Na tom by nebylo nic divného, ale jak již možná víte tato kapela má teď pauzu. Takže MTV musela zaplatit nemalou sumu.

Kapela zahraje tři písničky - "Vicinity of Obsenity", "Chop Suey!" a "Sugar". Kdo tento pořad zná, jistě ví, že jsou zde i hosté, kteří hrají písničky od kapely. No a to mě docela překvapilo, protože tu vystoupí mimo jiné i Metallica nebo KoRn. Kompletní seznam je tady:

Kid Rock - "Know"
Metallica - "Mr.Jack"
KoRn - "Chop Suey!"
Powerman 5000 - "X"
Tool - "Sugar"
Rage Against the Machine - "Prison Song"
Fair to Midland - "Hypnotize"
Bad Acid Trip - "Tentative"
Deftones - "Toxicity"
Dream Theater - "Attack"
Eminem - "X"

Nightwish se Sonic Syndicate v Severní Americe

19. listopadu 2007 v 15:19 | Speedy |  Music News
Švédská kapela Sonic Syndicate byla potvrzena jako předkapela skupině Nightwish, která má na jaře 2008 naplánované turné po Severní Americe. Data koncertů jsou:

5. května - Sayreville, NJ @ Starland Ballroom
6. května - Hartford, CT @ Webster Theatre
7. května - Poughkeepsie, NY @ Chance Theater
9. května - Quebec City, QUE @ Centre De Foire
11. května - London, ONT @ Cowboy's
14. května - Winnipeg, MB @ Garrick Centre
15. května - Regina, SK @ The Drink
16. května - Edmonton, AL @ Starlite Room
17. května - Calgary, AL @ MacEwan Hall Ballroom
19. května - Victoria, BC @ Sugar
20. května - Vancouver, BC @ Croatian Cultural Centre
22. května - Orangevale, CA @ The Boardwalk
23. května - San Diego, CA @ House of Blues
24. května - Las Vegas, NV @ House of Blues
26. května - Denver, CO @ Ogden Theater
27. května - Lawrence, KS @ Granada
28. května - Sauget, IL @ Pop's
30. května - Louisville, KY @ Headliner's Music Hall
31. května - Mokena, IL @ The Pearl Room

První album Sonic Syndicate, "Only Inhuman", je na 22. místě v žebříčku prodejnosti ve Švédsku.

Na první video Sonic Syndicate, které bylo natočeno pro jejich první singl "Denied", se můžete podívat zde! Další video k písni "Enclave" najdete tady!

AFI chystají novou desku

18. listopadu 2007 v 19:52 | Corey(8) |  Music News
afi
AFI zveřejnili své plány pro nejbližší budoucnost a zároveň prozradili, jak to nyní vypadá s nástupcem úspěšného alba "Decemberunderground" z roku 2006. Za skupinu mluví kytarista Jade Puget:

"Toto je vždy má nejoblíbenější část celého procesu nahrávání, protože opravdu netušíte, jak bude nové album znít. Takže, já a Davey jsme strávili poslední tři dny zamčení v hotelovém pokoji a máme napsány čtyři písně. Mám napsány tuny materiálu, takže se těším, až budu pokračovat.

Jak už asi všichni víte, brzy se také chystáme vydat nové EP, na kterém najdete nevydané písně z posledních dvou řadových desek. Nyní pracujeme na obalu pro toto EP. Toto je tedy pro tuto chvíli vše, budeme pokračovat v tvrdé práci na nové desce, máte nějaké dotazy?"

Behemoth - Prometherion

17. listopadu 2007 v 14:03 | Corey(8) |  Videa
Behemoth měli vždy docela podivné videoklipy, kde se spíš než na kvalitu sázelo na to, aby toho šlo vidět co nejméně po co nejkratší dobu, tudíž rozhodně nic, z čeho by lidé trpící epileptickými záchvaty skákali radostí do stropu. Nový videoklip k písni "Prometherion" z desky "The Apostasy" nepřináší v tomto ohledu absolutně nic nového, takže download klipu rozhodně nedoporučuji výše zmíněné skupině lidí.


Album: The Apostasy
Rok: 2007
Styl: black/death Metal
Zdroj videa: TV (MTV2 US)
Formát: XViD (640x448)
Velikost: 54 MB
SICMAGGOT INDEX: 5/10
DOWNLOAD

Cradle of Filth - "Thornography Deluxe - Harder, Darker, Faster"

16. listopadu 2007 v 15:38 | Corey(8) |  Music News
thornography
Britští metalisté Cradle of Filth vydají speciální edici své zatím poslední řadovky "Thornography", nazvanou "Thornography Deluxe - Harder, Darker, Faster", 29. ledna u Roadrunner Records. Kromě 12 písní, které najdeme na běžné verzi alba, bude speciální edice obsahovat šest nových písní, nový obal, materiál z koncertů a videoklipy "The Foetus of a New Day Kicking", "Tonight in Flames" a "Temptation".

Většina písní z nové edice "Thornography Deluxe - Harder, Darker, Faster" byla napsána během nahrávání desky "Thornography", ale dokončena později. Na desce tedy najdeme těchto šest nových písní (na obal se můžete podívat zde):

01. Murder in the Thirst
02. The Snake-Eyed and the Venomous
03. Halloween 2 [Misfits cover; remix]
04. Courting Baphomet
05. Stay [Shakespears Sister cover]
06. Devil to the Metal

Children of Bodom a jejich nové album

16. listopadu 2007 v 7:45 | Stricekfido |  Music News
Finská kapela Children of Bodom připravuje nástupce své skoro tři roky staré desky. Ten by se měl jmenovat "Bloodrunk" a už jsou známy názvy některých tracků. V tracklistu tedy budete moci najít třeba "Pray for the Devil", "Good Morning Roadkill" či "Tie My Rope".

Kapela o tomto albu říká, že bude daleko více progresivní. Více nám ktomu řekne kytarista kapely: "Když jsme nahrávali, měl jsem zrovna hodně progresivní náladu, která se stoprocentně promítla. Deska se bude od posledního počinu výrazně lišit. Sami musíte posoudit."

Natáčení nového alba probíhá právě teď ve Finsku a mělo by být hotové začátkem dubna. Na prvním singlu se objeví i host Peter Tägtgren (Hypocrisy, Pain).

36 Crazyfists společně s Bullet for My Valentine na evropském turné

12. listopadu 2007 v 16:18 | Speedy |  Music News
36 CrazyFists budou podporovat Bullet for My Valentine na následujících vystoupeních na evropském turné:

31. ledna - Newport, UK - Newport Centre
1. února - Wolverhampton, UK - Civic Hall
3. února - Glasgow, UK - Glasgow Academy
4. února - Manchester, UK - Manchester Academy
7. února - Londýn, UK - Brixton Academy
8. února - Essex, UK - Colchester Arts Centre
10. února - Kolín nad Rýnem, GER - E-Werk
11. února - Mnichov, GER - George-Elser Halle
13. února - Paříž, FRA - Olympia
15. února - Wiesbaden, GER - Schlachthof
16. února - Hamburg, GER - Grosse Freiheit
18. února - Kodaň, DEN - Vega
19. února - Göteborg, SWE - Tragarn
20. února - Stockholm, SWE - Tyrol
22. února - Helsinki, FIN - Tavastia

Poslední album 36 Crazyfists, které nese název "Rest Inside the Flames", bylo vydáno v Severní Americe v listopadu roku 2006 vydavatelstvím DRT Entertainment.

Album "Rest Inside the Flames" bylo produkováno Sal Villanuevem, který už předtím spolupracoval s Thursday, Taking Back Sunday, Vision of Disorder a mnoha jinými.

Gorgoroth se rozhodli dokončit své turné

12. listopadu 2007 v 14:29 | Stricekfido |  Music News
gorgoroth
Norská black metalová banda Gorgoroth se rozhodla, že dokončí i své turné. Přestože se kapela prakticky rozpadla. Zpěvák a baskytarista se rozhodli, že dokončí své turné. A aby v tom nebyly sami pozvaly si pár hochů na pomoc.

Jako kytaristé se představí Teloch (Nidingr, Umoral, 1349) a Sykelig. Tato jména jsou méně zajímavá. Avšak jméno bubeníka prozradí více. Je to asi nejproblematičtější avšak nejrychlejší bubeník na světě. Muž, jenž prošel kapelami, jako jsou Cradle of Filth, Dimmu Borgir a dokonce i Testament. Jeho jméno už všichni víte, přesto ho zde uvedu. Je to Nick Barker. Toho by měl na jaře vystřídat skvělý bubeník Mayhem, Hellhammer.

Jako poslední své album kapela uvede záznam z koncertu v Grieghallen.

Sevendust - název alba a datum vydání zveřejněno

11. listopadu 2007 v 18:57 | Corey(8) |  Music News
Sevendust
Sevendust se v nejbližších dnech vrátí do Tree Sound Studios v Atlantě, aby zde nahráli svou sedmou řadovou desku, prozatím nazvanou "The 7th Chapter". Album by mělo vyjít 4. března příštího roku u vydavatelství 7 Bros. Records, které patří samotné kapele. Více informací by mělo být zveřejněno brzy. Šestá a zatím poslední deska, pojmenovaná "Alpha", vyjde mimo USA a Kanadu zítra a bude obsahovat nevydanou píseň "The Rim". V USA vyšla "Alpha" už v březnu tohoto roku, takže si asi dokážete představit, který trh je pro skupinu tím hlavním. Album debutovalo na 14. příčce žebříčku Billboard 200. Paradoxně nejvíce letos na skupinu upozornil Clint Lowery, který už v Sevendust nějaký ten pátek nehraje. Lowery se stal tour kytaristou slavných KoRn.

Novinky zasněžené/propršené neděle

11. listopadu 2007 v 14:10 | Corey(8) |  Music News
>>> Kytarový mág John 5 (ex-Marilyn Manson, Rob Zombie) posunul datum vydání svého nového instruktážního DVD, o kterém jsem vás již informoval, na leden příštího roku. Jenom připomenu, že původně mělo DVD vyjít už na Halloween. John také začal pracovat na nové instrumentální desce, která by měla vyjít v průběhu roku 2008.

>>> Na další americká prodejní čísla, tentokrát pro týden končící 4. listopadu, se můžete podívat zde (údaje poskytla agentura Nielsen SoundScan):

Avenged Sevenfold - "Avenged Sevenfold": 94 000 (#4)
Puscifer - "V Is for Vagina": 27 000 (#25)
Otep - "the_Ascension": 10 200 (#81)
Bloodsimple - "Red Harvest": 2400
Bobaflex - "Tales from Dirt Town": 1300
The Autumn Offering - "Fear Will Cast No Shadow": 900
Enter Shikari - "Take to the Skies": 700
Terror - "Rhythm Amongst the Chaos": 200
Intronaut - "The Challenger": 100

>>> Některé letní festivaly opravdu nezahálejí a první kapely potvrzují už nyní. Jedním z nich je i slovinský Metalcamp festival, který na soupisku zařadil následující jména:

Celtic Frost, Ministry, Behemoth, Rage, Kataklysm, Wintersun, Tankard, Heaven Shall Burn, Brainstorm, Skyforger, Catamenia, Dark Fortress, Perishing Mankind

Festival proběhne ve dnech 3. až 9. července 2008. Více informací najdete na stránkách www.metalcamp.com!

Deftones plánují návrat ke kořenům

8. listopadu 2007 v 20:22 | Corey(8) |  Music News
Deftones - kytarista
Zpěvák skupiny Deftones, Chino Moreno, řekl pro MTV.com, že fanoušci mohou očekávat následovníka desky "Saturday Night Wrist" z roku 2006 už koncem příštího roku. Skupina strávila šest týdnů psaním textů a v této činnosti chce pokračovat ještě následující měsíc.

"Kapela spolupracuje opravdu skvěle a velmi dobře využívá náš čas. Napsánu máme větší část alba. Všechny texty bychom chtěli mít ještě před Vánoci a s nahráváním chceme začít začátkem příštího roku. Poslední dvě desky byly velmi neosobní. Když jsme začali používat počítače, stalo se to strašně neosobní. Každý přišel na nahrávání zvlášť a prostě si nahrál své části. Podívali jsme se zpět na naše debutové album, které jsme napsali a nahráli za čtyři měsíce, a pořád je to jedna z mých nejoblíbenějších desek. Chceme se k tomu znovu vrátit a pracovat všichni v jedné místnosti. Prostě to budeme hrát, dokud si to budeme pamatovat, a pak to nahrajeme živě. Takto jsme to dělali na starších deskách."

Nuclear Blast slaví 20 let

8. listopadu 2007 v 16:28 | Stricekfido |  Music News
nuclear blast
Jak možné víte, jedno z nejslavnějších německých vydavatelství Nuclear Blast slaví dvacet let své existence. Vydává CD kapel jako Dimmu Borgir, Nightwish, Kataklysm, Sonata Arctica a jiných. K oslavě tohoto výročí přisly už 2 CD. "Out of the Light", které bylo spíše měkčí, a poté "Out of the Dark" které bylo určeno spíše pro tvrdší jedince. Teď bude oslava završena vydáním dvou diskového DVD s největšími peckami již zmíněných kapel. Bude vydána i speciální edice, obsahující dvojitý nášup metalu. Celý komplet vychází již 19. listopadu a už je možno si ho objednat.

Hitparáda - 15. týden

7. listopadu 2007 v 20:25 | Corey(8) |  Hitparáda
Tento týden (on to byl trochu delší týden) byl naprosto stejný jako ty předchozí - novinku píšu znovu pozdě, Stone Sour znovu vyhráli a znovu vypadla jedna novinka. Ok, toto by mi u vás asi neprošlo, takže se na to podíváme trochu zevrubněji. S tím prvním místem to není až tak jednoduché. Stone Sour sice opravdu počtvrté vyhráli, ale první místo si podělili se Static-X, kterým toto umístění navíc zajistilo místo v Síni slávy, tudíž se s námi po pěti týdnech loučí. Stone Sour čeká poslední týden v hitparádě a čeká je opravdová výzva - být první skupinou, která vyhrála ve všech pěti týdnech. Druhý (tedy vlastně třetí) skončil Wednesday 13 a poslední postupové místo získali Fear Factory. Pouhý jeden hlas chyběl Divine Heresy k postupu, avšak onoho kýženého hlasu se nedočkali, tudíž se s námi loučí. Poslední místo obsadili Seether. A jelikož Static-X končí taktéž, budeme mít rovnou tři novinky - Hellyeah, Serj Tankian a Emigrate. Pokud chcete, o nasazení vaší oblíbené kapely můžete informovat na vašem webu/blogu, čímž výrazně posílíte její šance na vítězství. Hlasovat můžete až do 14. listopadu!

Stone Sour - 30/30-150
http://youtube.com/watch?v=xJzE1m9aELk
Hellyeah - You Wouldn't Know

http://youtube.com/watch?v=D-Btj1D7lvk
Wednesday 13 - I Walked with a Zombie

http://youtube.com/watch?v=A9g-knX5hWA
Fear Factory - Resurrection

http://www.youtube.com/watch?v=PBaNf6Jk5rM
Emigrate - My World

http://youtube.com/watch?v=Qti_EuktXf8
Serj Tankian - Saving Us

http://youtube.com/watch?v=knZoQrkK0iM

Hlasovat pro svou oblíbenou kapelu můžete zde!

Hlasování pro tento týden již bylo ukončeno!

Nový System of a Down?

6. listopadu 2007 v 19:47 | Stricekfido |  Music News
Fcc
Nové sólové album frontmana arménské (americké) kapely System of a Down, "Elect the Death", se prodává velice slušně. Přesto ho Serj podpoří velkým turné po USA. A jelikož opravdu neumí hrát na všechny nástroje najednou, bylo vcelku logické, že si sestaví vlastní kapelu. Ta se bude jmenovat FCC a vychází z názvu americké komise zabývající se cenzurou v USA. Serj samozřejmě paroduje tuto instituci, a proto zní celý název jeho kapely Flying Cunts of Chaos. Kapelu tvoří (jak jinak) Serjovi přátelé. Mezi ně patří například Larry LaLonde (kytara), avšak autor většiny bicích partů a bývalý bubeník Guns n' Roses si na turné nezahraje. Celá kapela: Serj Tankian, Dan Monti, Larry LaLonde, Mario Pagliarulo, Troy Zeigler, Erwin Khachirian.

Hledá se nová pracovní síla

6. listopadu 2007 v 15:44 | Corey(8) |  Blog News
Opravdu nevím, kolikrát jsem už podobný článek na tomto blogu psal, a taky by mě docela zajímalo, kolik lidí by mělo s vedením stránky tolik trpělivosti jako já. Blog má prostě svá lepší a horší období, přičemž nyní to stojí, alespoň z mého pohledu, za starou bačkoru, protože jsem na vedení blogu zůstal znovu sám (až na recenze). Zároveň se mi potvrdila správnost rozhodnutí, zrušit redakční tým, protože přepisovat měsíc po měsíci jednotliva jména, z toho by mě trefil šlak. Pokud se tedy chcete podílet na chodu blogu (potřebuji hlavně člověka, který by se specialozoval na klasické novinky), stačí se ozvat na mail redakce@sicmaggot.cz. Na nějaké "podmínky přijetí" už jsem taktéž rezignoval, takže mi stačí, když víte, co je to klávesnice a nepodepisujete se křížkem (moudřejší pochopí). Jedna podmínka tu však je - pokud už teď víte, že po dvou týdnech vaše nadšení z práce na blogu opadne, radši mi vůbec nepište, protože bych vás s takovým přístupem vyhodil rychlostí světla. Věřím tedy, že se někdo ozve, protože rozhodně nemám čas na to, abych tento blog udržoval solidně aktualizován sám, tudíž bych jej musel zrušit a to by byla docela škoda.

Situaci mi navíc komplikuje (nyní už to musím říct) opravdu naprosto debilní systém Blog.cz, který funguje podle mých představ ve středu a v dubnu.

Nové album Disturbed se blíží

4. listopadu 2007 v 10:21 | Corey(8) |  Music News
disturbed
Tvrdé, temné a "nasrané" - to jsou přívlastky, kterými by se mělo pyšnit nové album skupiny Disturbed podle zpěváka kapely, Davida Draimana. Draiman řekl pro Billboard.com, že skupina na album, které si produkuje sama v Chicagu, zařadí nejspíš 12 písní. Zatím album nese název "Indestructible" a vyjít by mělo někdy na jaře příštího roku u Warner Bros. "Pravděpodobně nahrajeme 15 písní, z toho 12 se objeví na albu," řekl Draiman.

Zvuk alba je ovlivněn "několika zkurvenými roky" v jeho osobním životě - za zmínku stojí například nehoda na motorce, požár v jeho garáži, který mu zničil auto i motorku a "mnoho špatných vztahů." Draiman pokračuje: "Když jsme přemýšleli, do čeho budeme při tvorbě nového alba střílet, řekl jsem - kluci, poslouchejte, moje hlava je opravdu na zkurveném místě. Hoďte na mě ten nejvrdší a nejbrutálnější zvuk, který umíte, a já k tomu napíšu text."