Arch Enemy - Doomsday Machine

12. června 2007 v 16:08 | Tommy |  Recenze
Nedávno jsme zde zveřejnili informaci, že kapela Arch Enemy se zavírá do studia, aby nám opět mohla ukázat druhou (a velmi zajímavou) stranu death metalu. Proč druhou? Inu, nestává se tak často, aby v takovéto hudbě vokály osedlala žena, a co si budeme povídat, ani samotná hudba neoplývá klasickými death metalovými prvky. Proto jsem se rozhodl, že si pěkně zrekapitulujeme jejich zatím nejnovější počin "Doomsday Machine". Tak když ne tedy klasický death metal, co nám to tahle švédská pětka servíruje do našich uší? Je to opravdu takový dortík upečený pejskem a kočičkou. Texty se nám velmi často dotýkají témat jako vítězství, odpor, pravda a hlavně chuť bojovat, tedy celkem jasné power metalové znaky, a hudba nám hlavně svými kytarovými sóly připomíná v některých částech heavy metal.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rock3r Rock3r | 12. června 2007 v 22:45

=DDD tak tahle recenze me peklne pobavila...hlavne ze zacatku....trahle veta je fakt....uzasna....??=DD -->> ...Je to opravdu takový dortík upečený pejskem a kočičkou...=D Ale tedka hlavne k posudku...Doomsday Machine je s porovnani s ostanima albama s Angelou rozhodne nejslabsi...je tu par hitovek...jako napr My Apocalipse ktera byla trosku opomrnuta....ale je tu i spousta nudnych celkem strojove odehranych songu....ale budiz.Na Wages of Sin tohle cd nema ani ve snu...moje hodnpoceni by bylo trosku opatrnejsi...70%.

2 Tommy Tommy | 12. června 2007 v 22:51

Recenze je subjektivni nazor toho daneho autora a 100 lidi 100 chuti, takze je jasne, ze muzeme rozchazet ve svych nazorech, ale od toho tu tenhle guest book je a dik za commnet;)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama