Kytarista Hatebreed o změně labelu

30. května 2007 v 20:51 | Corey(8) |  Music News
Hatebreed - SupremacyJeden z redaktorů Underground Video Television (UVTV) před pár dny hovořil s kytaristou smečky Hatebreed, Seanem Martinem. Takto se Martin vyjádřil k zatím poslední změně vydavatelství, která proběhla v roce 2006:

"Myslím, že je to o nás, jestli najdeme správné vydavatelství, které chápe, co děláme s kapelou, a umí s námi obchodovat. Občas to ale nefunguje. To neznamená, že je ten vztah špatný, ale že musíte najít někoho, kdo má čas, peníze a snahu pochopit, že jsme tvrdá kapela. Není to tím, že bychom byli špatným obchodním artiklem, ale u Universal [předchozí label - pozn. redakce], víte, my nejsme žádná velká popová kapela, takže vlastně nevěděli, jak s námi pracovat. Jinak si na ně ale nemůžeme stěžovat. Roadrunner [současný label] je metalové vydavatelství. Ví, jak s námi pracovat a zatím nám to klape skvěle. Není tam žádné nepřátelství ani nic podobného. Zatím je Roadrunner fajn."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shaina Shaina | Web | 20. července 2017 v 0:58 | Reagovat

Každý z nás tak či onak aspoň raz tvárou v tvár s akciami, ktoré sľubujú veľké ocenenie - televízory, autá, chladničky alebo iPhone7. Ale je to naozaj - získať zdarma iPhone? Detailov WEB

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama