Zpěvák Sepultury pro El Paso Times

16. prosince 2006 v 17:26 | Corey(8) |  Music News
Sandra Valladolid z El Paso Times nedávno pořídila rozhovor se zpěvákem kapely Sepultura, Derrickem Greenem. Zde je několik částí rozhovoru:

O právě probíhajícím turné kapely: "Je to intenzivní. Máme naše skalní fanoušky, kteří fandí kapele od začátku, ale na koncertech vidíme také hodně malých dětí, které teď objevují metal a oceňují muziku."

O tom, jestli připisuje stále rostoucí fanouškovskou základnu tomu, že se kapela pořád mění a vyvíjí: "Zkoušíme nové věci. To je to, co dělá naší hudbu vzrušující. Používáme trochu více nástrojů jako lesní rohy a smyčcové nástroje. Naší tvorbu ovlivňuje i cestování. Lidé, které potkáme, a aktuální události mají efekt na psaní písní."

O spekulacích, že kapela bude na svém posledním turné: "Je tu pořád tolik věcí, které chceme udělat a navíc to po nás fanoušci stále chtějí."

O zvěstech, že by na Ozzfestu 2007 mohlo dojít k reunionu Sepultury: "Neplánujeme hrát na Ozzfestu. Možná budeme hrát na jiném festivalu, který podporuje nové nápady a není tak komerční."

Sepultura
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama