Září 2006

Within Tempation byli nominováni na TMF Award

8. září 2006 v 19:40 | Corey(8) |  Music News
Holandští Within Tempation na svých oficiálních stránkách zveřejnili tuto zprávu:

"Byli jsme nominováni na cenu TMF, holandský ekvivalent MTV Awards. Jsme nominováni v kategorii 'Best Rock Act', ale k vítězství budeme potřebovat vaše hlasy! Pro hlasování klikněte na tento odkaz. Stránka je v holandštině, takže tu pro vás máme malý překlad: 'Stemmen' znamená 'Hlasuj'. Klikněte na nás v kategorii 'Best Rock Act' a poté klikněte na 'Verzenden', což znamená 'Odeslat'!"

Zatím poslední album této skupiny, nazvané "The Silent Force", se dočkalo platinové desky, když se ho jenom v Holandsku prodalo přes 80 000 kusů.

Nine Inch Nails pracují na nové desce?

7. září 2006 v 18:14 | Corey(8) |  Music News
Nine Inch Nails
Kapela Nine Inch Nails údajně pracuje na nové desce! Podle Launch Radio Networks pracuje vůdce skupiny Trent Reznor na novém materiálu, který by měl být vydán někdy v příštím roce. Tato informace ale zatím nebyla oficiálně potvrzena.

Reznor mezitím poslal na oficiálních stránkách jeho skupiny tuto zprávu: "Pokud máte příležitost, doporučuji sledovat dokument 'When the Levees Broke: A Requiem in Four Acts', který vysílá televize HBO. Je to velmi povedený pohled na to, co se děje v New Orleans." Reznor totiž žil v New Orleans 10 let předtím, než se koncem roku 2004 odstěhoval do Los Angeles.

Nový klip od Wednesday 13

7. září 2006 v 16:06 | Corey(8) |  Music News
Wednesday 13 vydává 12. září u vydavatelství Restless Records/Rykodisc své nové album "Fang Bang". Z tohoto alba také pochází píseň "Home Sweet Homicide", ke které byl natočen i videoklip, jenž můžete zhlédnout zde!

Mixování následovníka desky "Transylvania 90210: Songs of Death, Dying and the Dead" se ujal Bob Marlette (Kiss, Black Sabbath, Alice Cooper). Japonská verze alba "Fang Bang" navíc bude obsahovat speciální píseň "Good Day to Die".

Sepultura už nebude Sepulturou?

5. září 2006 v 14:52 | Corey(8) |  Music News
V novém rozhovoru pro brazilský deník O Estado de São Paulo řekl bývalý bubeník a zakladatel kapely Sepultura, Igor Cavalera, že po rozhovoru se současnými členy kapely došli k závěru, že jméno Sepultura mohou používat pouze do ukončení současného turné k albu "Dante XXI". Zatím ale není nic jasné, protože tuto informaci rezolutně popřel baskytarista Paulo Xisto Pinto Jr.

Po odchodu Igora Cavalery by to pro tuto kapelu byla další velká rána.

Nové DVD Rammstein

5. září 2006 v 13:18 | Mr.Seven |  Music News
>>> Emanuel Fialik, manažer německé metalové skupiny Rammstein, potvrdil, že ještě letos před vánocemi vyjde očekávané DVD, nesoucí název "Völkerball". Emanuel také potvrdil, že DVD bude dlouhé skoro tři hodiny a objeví se na něm záběr z koncertů z Francie, Anglie, Ruska a Japonska. Dále bude v balení audio CD se sedmdesáti pěti minutami audionahrávek z koncertů. Pro velké fanoušky je připravena i speciální edice, u které bude navíc druhé DVD se dvěma dokumenty s celkovým časem okolo devadesáti minut. Dočkat bychom se měli přibližně okolo konce října.

>>> A ještě jedna kratičká newska pro fanoušky bandy Papa Roach. Jejich nové album "The Paramour Sessions", které vychází oficiálně 12. září, je nyní k dispozici celé na této stránce přes streamované audio.

Co nabídne dnešní Rock Therapy pt.4

4. září 2006 v 11:26 | Corey(8) |  Music News
Tracklist dnešního vydání pořadu Rock Therapy, který vysílá každé pondělí od 23:00 česká hudební stanice Óčko, vypadá takto:

Aerosmith - Baby Please Don't Go
Pearl Jam - World Wide Suicide
100 °C - Boring
A Perfect Circle - Weak and Powerless
System of a Down - Question!

-123 min. - In the Web
Sepultura - Convicted in Life
Black Crowes - Soul Singing
Vladimír Mišík - Velikej hever
Blue Man Group feat. Dave Matthews - Sing Along
Lenka Dusilová - Lítací
Creed - My Sacrifice
Red Hot Chili Peppers - Dani California
Ozzy Osbourne - In My Life

Nové klipy od Trivium a Vader

4. září 2006 v 11:19 | Corey(8) |  Music News
>>> Prvním klipem, který v posledních dnech vyplul na světlo světa, je nový počin kapely Trivium k písni "Entrance of the Conflagration". O tomto klipu šla na tomto blogu řeč už několikrát, takže netřeba víc dodávat. Video najdete zde.

>>> Řeč tu byla i o novém videoklipu polské legendy Vader. Tento klip byl natočen k písni "Helleluyah (God Is Dead)". Jenom taková zajímavost - kameraman klipu, Slawomir Panasewicz, pracoval na více jak 140 videoklipech nejrůznějších metalových skupin! Na klip se můžete podívat zde!

Obal nové desky Deftones + nový song od Anaal Nathrakh

3. září 2006 v 16:30 | Corey(8) |  Music News
>>> Anaal Nathrakh se pochlubili s novým songem "When the Lion Devours", který si můžete poslechnout na jejich MySpace stránkách. Tato píseň pochází z třetí řadovky "Eschaton", jež vychází 16. října u labelu Season of Mist. Na CD se jako hosté objeví i Shane Embury (Napalm Death) a Attila Csihar (Mayhem).

>>> Asi vám z informací na našem blogu neuniklo, že Deftones pracují na novém albu. Cover nové desky bude vypadat takto! Album "Saturday Night Wrist" vychází 31. října.

Nové video Hatebreed

3. září 2006 v 13:21 | Mr.Seven |  Music News
Na čerstvý videoklip skupiny Hatebreed k písni "Defeatist" se můžete podívat zde. Píseň pochází z jejich nového alba "Supremacy" z letošního roku.


Trivium zveřejnili další song

3. září 2006 v 11:25 | Corey(8) |  Music News
Nový song kapely Trivium, pojmenovaný "Entrance of the Conflagration", byl zveřejněn na oficiálních MySpace stránkách skupiny. Tato píseň pochází, stejně jako již zveřejněné "Detonation" a "Anthem (We Are the Fire)", z nového alba "The Crusade", které vychází 10. října u Roadrunner Records. Nástupce alba "Ascendancy" z roku 2005 byl nahráván v Audiohammer Studios na Floridě.

K písni "Entrance of the Conflagration" byl nedávno také natočen videoklip. Na materiál z natáčení klipu se můžete podívat zde!

Godsmack v "Last Call With Carson Daly"

2. září 2006 v 19:42 | Corey(8) |  Music News
Godsmack
Kapela Godsmack vystoupí se svým novým singlem "Shine Down" v pořadu "Last Call with Carson Daly", který odvysílá 14. září americká televizní stanice NBC.

Zatím posledního alba této skupiny, nazvaného "IV", se prodalo podle agentury Nielsen SoundScan jenom v USA víc jak 582 000 kusů. Toto album bylo vydáno 25. dubna. V současné době jsou Godsmack a Rob Zombie na severoamerickém turné, kde jsou společně co-headlinery. Podporu těmto gigantům obstarává kapela Shinedown.

Upravený G/book + první měsíc provozu blogu

1. září 2006 v 21:55 | Corey(8) |  Blog News
První věc, kterou mám na srdci, je, že jsem mírně upravil vzhled naší Knihy návštěv. Snad se vám v ní bude nyní diskutovat o něco příjemněji. Pište cokoliv - rady, nápady, konstruktivní kritku nebo i žádosti o videa.

Náš blog úspěšně přežil první kompletní měsíc provozu. A nejenom, že jej přežil, ale návštěvnost se drží okolo 100 návštěv za den, takže si na špatný rozjezd rozhodně nemůžeme stěžovat. Děkujeme!

Co nabídne dnešní Smršť pt.4

1. září 2006 v 14:59 | Corey(8) |  Music News
Tentokrát se v pořadu Smršť, který vysílá televizní stanice Óčko vždy v pátek ve 23:00, dočkáme tohoto tracklistu:

Hazydecay - Jewelz of Concrete
Debustrol - Svět co zatočí s tebou
Törr & Root - Rigor Mortis
Deaf99 - Hrách na zed' házet
The Squirm - Firecracker
Dying Passion - Song of Liberty
Martyrium Christi - The Rebellion Day
Necrocock - Prázdniny
Fatality - Saviors of Death
Isacaarum - Shit Paintress
Greedy Invalid - Sarcastic
Malignant Tumour - Hammer and Anvil
Dark Gamballe - Tryskáč