close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Červenec 2006

Stahujte nový song od Trivium!

31. července 2006 v 17:43 | Corey(8) |  Music News
Novou píseň kapely Trivium, pojmenovanou "Detonation", můžete stahovat zde! Tato píseň pochází z alba "The Crusade", které by mělo vyjít 10. října pod hlavičkou vydavatelství Roadrunner Records. Tato píseň bude dostupná ke stažení do 21. srpna. Kapela také plánuje vydat 2. října singl k písni "Anthem (We Are the Fire)". K singlu bude samozřejmě natočen i videoklip a součástí singlu by měly být i některé nevydané písně.

Hatebreed mají nové album

31. července 2006 v 16:19 | Mr.Seven |  Music News
Americká skupina Hatebreed, která hraje celkem slušný hardcore, vydala konečně po třech letech nové album. Po úspěšném "Rise of Brutality" z roku 2003 a hitech jako "I Will Be Heard" (skladba zazněla např. ve filmu "xXx" s Vin Dieselem) nebo "Live for This" přichází na trh album s názvem "Supremacy" a mě, jako skalního fanouška, rozhodně nezklamalo. Čtyřčlenná skupina v čele se zpěvákem jménem Jamey Jasta dokázala, že umí ještě udělat pořádný hardcore a nepatří do starého železa. Hatebreed mají také své místo na novém albu MTV2 Headbangers Ball - "The Revenge", pro které složili skvělou skladbu "To the Threshold", která je na albu také obsažena a pro kterou je také natočen videoklip, který můžete stáhnout třeba na této stránce.

01. Defeatist
02. Horros of Self
03. Mind Over All
04. To the Threshold
05. Give Wings to My Triumph
06. Destroy Everything
07. Divine Judgement
08. Immortal Enemies
09. The Most Truth
10. Never Let it Die
11. Spitting Venom
12. As Diehard as They Come
13. Supremacy of Self

Celkový čas: bohužel pouhých 36:23

Brutal Assault má brutální obsazení

31. července 2006 v 14:22 | Corey(8) |  Music News
Festival Brutal Assault se dostal, co se týče obsazení, na úplný vrchol českých metalových festivalů. Některé lákají na jednu parádní kapelu jako například letošní Hrachovka, kde se objevili Soulfly, ale jinak to, snad kromě The Exploited, žádná sláva nebyla. Další festivaly zase lákají především starší fanoušky na fosilní kapely jako Helloween. A někeré se spoléhají pouze na domácí, případně polské nebo slovenské kapely. Brutal Assault se ale vydal úplně jinou cestou.

Myslím, že místo zbytečných keců stačí vypsat kapely, které se na letošním Brutal Assaultu objeví:
Dimmu Borgir, Fear Factory, Mayhem, Napalm Death, Sick of It All a dokonce i nedávno potvrzená kapela Ill Niño, která před pár dny odešla od vydavatelství Roadrunner Records! To už je docela silná sestava. Festival probíhá ve dnech 10.-12. srpna.

Jediný můj problém je, že bydlím na druhé straně republiky... FUCKSHITUP!

P.S: Všechny kapely najdete na tomto plakátu.

Sicmaggot Blog

30. července 2006 v 20:23 | Corey(8) |  Blog News
No, už ani nevím, co mám psát a to s tímto blogem teprve začínám. Měl by se tedy zaměřovat na metalovou hudbu, čekejte tedy občas nějakou tu novinku nebo vlastnoručně uploadnuté video. Někteří mě možná znají z webu www.maggots-lair.com, což je největší česká Slipknot fanstránka... kdo říkal, že reklama je hnusná?

Hmm, to je asi všechno. Ještě bych chtěl říct, že na aktualizaci nemám příliš času, takže bych uvítal někoho, kdo by mi tady s tím pomáhal... už začínám kecat kraviny, takže zatím - stay tuned!